KONST / Litografier / Färglitografi 12634452
nr 1263 4452
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Färglitografi, Ljusterö. Signerad, numrerad 313/360. Motivet: 38x51 cm
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 1 juli 2019
kl 20:25:52
29/6 14:11:38
Bert Håge Häverö
Läs mer om Bert Håge Häverö